Benecko 900 m/nm
KRKONOŠE
Ubytování Krkonoše, Benecko chata u Bachtíků
Hotel Kubát, Ubytování Benecko v KrkonošíchHotel Kubát, Benecko v KrkonošíchHotel Kubát, Ubytování Benecko v KrkonošíchHotel Kubát, Ubytování Benecko v KrkonošíchHotel Kubát, Ubytování Benecko v KrkonošíchHotel Kubát, Ubytování Benecko v Krkonoších

Pořádáme akce a školení

Hotel má jídelnu se 110 místy u stolu, restauraci, snack bar, 3 salonky pro 15, 20 a 30 osob, saunu a tělocvičnu, dětský koutek, úschovnu a půjčovnu horských kol a lyžařského vybavení, vlastní parkoviště, restauraci s výhledem do podhůří Krkonoš barem, taneční parket, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, venkovní terasa s krásným výhledem na Krkonošský masiv.


Restaurace Hotel Kubát


Společenské akce

Díky prostorné restauraci s výhledem na podhůří Krkonoš , tanečním parketem a pódiem je možno uspořádat nejen firemní rauty, ale také svadby nebo plesy.


Školy v přírodě

Nabízíme kvalitní ubytování pro děti i učitele. Na rozdíl od mnoha jiných hotelů tento hotel sami provozujeme, a proto se můžete na kvalitu ubytování a stravování spolehnout. Pedagogický dozor má možnost vybrat si ubytování v blízkosti dětí na 2lůžkových pokojích.

Ubytování na pokojích, Hotel Kubát
Ubytování na pokojích, Hotel Kubát
Ubytování na pokojích, Hotel Kubát
Ubytování na pokojích, Hotel Kubát

Překrásná příroda, klid, množství cyklostezek a turistických tras jsou stvořené nejen pro klidnou rekreaci ale zejména pro školní pobyty, sportovní soustředění či letní tábory. Máme pro Vás připraven vlastní sportovní hřiště s umělým povrchem k dispozici jsou klubovny, herny, učebny, tělocvična. Nedaleko od hotelu (150m) je lyžařské středisko Benecka vhodné pro malé děti a začátečníky a 300m od hotelu se nachází čtyřsedačková lanovka se sjezdovými tratěmi pro pokročilejší a méně náročné lyžaře ( je možné zapůjčit kompletní výzbroj pro sjezdové lyžování a snowboarding) . Samozřejmostí jsou upravované běžecké trasy. Při školách na lyžařském výcviku jsme schopni zajistit slevu na místní vleky.


Stravování

Stravování probíhá přímo v hotelu. Nabízíme plnou penzi, tj. snídani, oběd a večeři a samozřejmě též dopolední a odpolední svačinu. Po celý den je v jídelně k dispozici čaj nebo ovocná šťáva. Jídelní lístek předkládáme klientům v den zahájení pobytu. Nebráníme se možným změnám, připomínkám a námětům. V případě zájmu jsme po dohodě schopni zařídit výběr ze dvou jídel, zmrlinové poháry pro děti či špekáčky k táboráku. Při celodenních výletech zajišťujeme jídlo formou balíčku na cestu.