Ubytování Krkonoše last minute

Ubytování na poslední chvíli je vždy problém a pokud hledáte ubytování v Krkonoších je to problém dvojnásobný. Jsme rádi, že Vám můžeme poskytnout ubytovací služby v našem horském hotelu Kubát.

Kapacita ubytování

Narozdíl od menších penzionů v okolí jsme pro vás schopni rezervovat ubytování i na poslední chvíli, kapacita hotelu je opravdu dostatečná. Toto se týká především letní sezóny. Na zimní sezónu doporučujeme provést rezervaci dostatečně dopředu. Hotel bývá v zimní sezóně většinou plně obsazen.

Jsme připraveni i na větší skupiny, sportovní oddíly, třídy, pracovní týmy, sportovní a jiná soustředění. K dispozici vám bude prostorná restaurace se 110 místy, snack bar, 3 salónky až pro celkem 70 osob, taneční parket. Sauna, tělocvična, tenisové kurty, fotbalové hřiště a mnoho dalšího.

Jak se liší ceny last minute

V letní sezóně nabízíme motivační last minute ceny, které jsou výhodnější oproti běžné ceně. Rezervaci je nutné provést prostřednicvím rezervačního formuláře na našich webových stránkách nebo na kontaktním telefonním čísle či emailem.

Zde naleznete ceník ubytování.

Ubytování Krkonoše last minute – vaše dovolená

Léto v Krkonoších tady na Benecku je prostě super. Nejen, že si jej mnoho našich hostů pochvaluje, ale mnozí se k nám vrací opakovaně a tráví zde svoji dovolenou. V okolí je bezpočet atrakcí a zajímavých míst, kde můžete relaxovat nebo trávit váš volný čas aktivně sportem.

K tomuto účelu může náš horský hotel nabídnou celou řadu služeb. Hotel disponuje tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, saunou, a tělocvičnou. Po aktivně stráveném čase si můžete zajít na vychlazeného Bernarda, kterého točíme v naší restauraci.

Další atrakce v okolí hotelu naleznete na stránce letní aktivity. Krkonoše a Benecko jsou vyhlášené turistické cíle a proto o možnost navšívit zajímavá místa a atrakce v okolí není nouze.

Ubytování Krkonoše Last Minute

Rezervujte si vaši dovolenou!

Tešíme se na Vás!

Nezoufejte a kontaktujte nás. Last minute ubytování v Krkonoších nemusí být až takový problém. Najdete nás také na facebooku.

5 důvodů proč vybrat náš horský hotel

  1. Hotel je v nadmořské výšce 900 m.n.m.
  2. Z místní restaurace nebo terasy je úchvatný výhled do údolí a na panoráma Krkonoš.
  3. Hosté se k nám rádi vracejí, protože tu vládne příjemná a osobní atmosféra.
  4. Naše restaurace vaří super jídlo a točí luxusní pivo.
  5. Jsme připraveni na Vaše děti. Dětský koutek, dětské hřiště, ohniště na opékání buřtíků.

 

Ubytování Krkonoše last minute